Наш старый сайт

Міненерго представило в Лугано інвестпроекти в енергетику України на суму 120 млрд дол

Міненерго представило в Лугано інвестпроекти в енергетику України на суму 120 млрд дол

06.07.2022

Міністр енергетики Герман Галущенко під конференції з відновлення України, яка 5 липня відбулася в м. Лугано (Швейцарія), представив пакет інвестиційних проектів в енергетику нашої країни на загальну суму 120 млрд дол.

Про це 6 липня повідомив прес-центр Міненерго.

Згідно повідомлення, основними напрямками для інвестицій в енергосектор України є атомна енергетика, відновлювана енергетика, гідроенергетика, виробництво водню та біопалива, підвищення гнучкості енергосистеми та будівництво маневрових потужностей, розвиток електромереж та енергетичної інфраструктури, видобування та транспортування газу, розвиток нафтотранспортної та нафтопереробної інфраструктури.

Галущенко зазначив, що Україна у співпраці з американською компанією Westinghouse планує збудувати 9 енергоблоків АЕС АР-1000, перші два – на майданчику Хмельницької АЕС (вартість першого проекту – 14 млрд дол.).

Міністр запевнив, що інвестори отримають всебічну підтримку від Міненерго і закликав розпочинати підготовку проектів і, за можливості, їх виконання, не очікуючи на закінчення війни.