+38 (044) 425-55-56

На Дунай прийшов танкер з Новоросійського порту держави-агресора

На Дунай прийшов танкер з Новоросійського порту держави-агресора

28.03.2023 00:00

До Ізмаїлу сьогодні, 28 березня наблизився танкер Blue Chem, який 11 березня 2023 р. вийшов з російського порту Новоросійськ.

Про це повідомляє Натофринок.

За цей час за даними навігаційних систем танкер двічі проходив Босфор, відвідав Середземнеморе, де був 17 годин на якорі в порту Саід біля Суецького каналу (Єгипет). Вихідними Blue Chem перебував біля входу в румунський канал Дунай-Чорне біля порту Суліна, очікуючи чергу на вхід.

Поки навігація показує кінцеву точку прибуття Ізмаїл, проте ймовірна зміна маршруту.

Нагадаємо, Росія витіснила азіатських постачальників дизпального з ринків північної Африки. Reuters з посиланням на дані трейдерів та аналітиків повідовляв, що запаси газойлю в Азії різко зросли у березні, оскільки Росія залила Африку своїм дизельним пальним, витіснивши азіатських постачальників.