Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.
«Маємо домовленості щодо закупівлі газопоршневих установок, які додатково посилять нашу спроможність безперебійного постачання електроенергії та тепла українцям протягом зимового періоду», – заявив Чернишов після зустрічі з представниками ПРООН на чолі з Яко Сільє 16 вересня 2024 р. в Києві.
Очільник Нафтогазу висловив подяку ПРООН за підтримку та допомогу у подоланні руйнівних наслідків російської агресії.




