Про це повідомили у компанії.
«В АТ «Хмельницькобленерго» сьогодні відбулось представлення нового в.о. генерального директора Товариства – Олексія ФІЛІПЧУКА. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Наглядової ради Товариства 5 червня 2024 року», - вказали в компанії.
«Олексій Сергійович є висококваліфікованим менеджером. Він глибоко розуміє виробничі процеси ОСР та напрямки розвитку Товариства, пройшов трудовий шлях від електромонтера до технічного директора, плідно працюючи та досягаючи встановлених цілей. Перед АТ «Хмельницькобленерго» стоятимуть нові виклики в питанні автоматизації процесів та розвитку електричних мереж, в тому числі SMART GRID. Впевнений, що під керівництвом Олексія Сергійовича Товариство продовжить стрімкий розвиток та збереже свій потенціал з урахуванням військових викликів», - прокоментував Артем Мартинюк, генеральний директор групи «Українські розподільні мережі».
Як повідомлялося раніше, Олег Козачук пішов з посади директора оператора системи розподілу «Хмельницькобленерго».



