+38 (044) 425-55-56

У червні Україна витратила на електрику з Європи $79 млн

У червні Україна витратила на електрику з Європи $79 млн

12.07.2024 08:37

У червні Україна витратила на електрику з Європи $79 млн – удвічі більше, ніж у травні. Про це повідомляється в статті Forbes.

 У перші дні липня імпорт досягнув максимуму від технічної можливості. Що заважає збільшити імпорт. 
У найбільш спекотні години липня імпорт електрики закриває до 15% потреб України, каже Forbes топменеджер однієї з українських державних енергетичних компаній на правах анонімності. «Але навіть цього замало, щоб покрити дефіцит», – додає він. 
Причина – знищені Росією 9 ГВт генерації та окуповані 18 ГВт.