Форум проходить 17-19 вересня 2024 року і об’єднує провідні енергетичні компанії з України та Польщі, а також представників Польської та Української енергетичних бірж.
Серед учасників:
Towarowa Giełda Energii (TGE):
Маріуш Сенкевич, радник Правління TGE
Павел Сливка, заступник директора Biura Rejestrów TGE
Українська енергетична біржа:
Ігор Богачов, керівник Департаменту стратегії та розвитку
Інші учасники:
Enerp sp. – презедент Марчін Маяк, Арон Вайда
POLDOM – презедент Павел Вечорек
Кшиштоф Рогульський – міжнародний експерт із лібералізації енергетичних ринків Європи
ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ» – директор Олег Іванюк
ТОВ «ПРЕТ СЕРВІС ЕНЕРГОЗМІН» – Олег Дацко
ПрАТ «МХП ЕКО ЕНЕРГІЯ» – Олександр Шутка, Вадим Божко
ТОВ «ТОЛК Україна» – генеральний директор Ірина Береснєва
ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» – Оксана Гентіш
ТОВ «Закарпаттяенергозбут» – Наталія Німець
HAYAT ESTATE – Поліна Фененко
ТОВ «Нью Стрім Енерджі» – Матієва Яна
Вадим Поляков, директор DMV International s.r.o., Словаччина
Energy Gate Europe sp. z o.o. – Юрій Гаудіч, член Правління
Учасники мали змогу ознайомитися з найкращими пропозиціями щодо співпраці та обговорити питання постачання енергії та розвиток зелених технологій.
Особливу увагу приділили питанням впровадження енергетичних накопичувачів та проектів зеленої генерації, торгівлі гарантіями походження.




