Про це повідомив т.в.о. генерального директора УГВ Олег Толмачев під час заходу Suppliers` Day, який був присвячений питанням організації закупівель УГВ.
За оцінками ExPro, це стане рекордним значенням з кількості пробурених свердловин УГВ як мінімум за останні 20 років. «Укргазвидобування» планує пробурити 67 експлуатаційних свердловини та 24 пошуково-розвідувальні свердловини у 2023р.
У компанії очікують, що загальні обсяги буріння свердловин у 2023р складуть близько 330 тис м, на 53% більше, ніж минулого року. Загалом, за 9 місяців поточного року «Укргазвидобування» пробурило 243 тис м, що перевищує обсяги буріння за 2022р, а також обсяги буріння у довоєнному 2021р.
Крім того, УГВ планує суттєво наростити обсяги свердловинних операцій, таких як колтюбінг (+5%), капітальний ремонт свердловин (+65%), гідророзрив пласта (+207%).
«На наступний рік компанія має амбітні плани щодо нарощування обсягів робіт, що у свою чергу потребуватиме більших обсягів закупівель для стабільного виробничого процесу», - зазначив Толмачев.
За даними «Укргазвидобування» пробурені свердловини дозволять збільшити обсяги видобутку природного газу на 1,1 млрд куб м. Загалом, у компанії очікують зростання обсягів видобутку газу за підсумками 2023р на 6%.




