Наш старый сайт

«Укргазвидобування» розпочала буріння нової розвідувальної свердловини на заході України

«Укргазвидобування» розпочала буріння нової розвідувальної свердловини на заході України

02.08.2022

Компанія «Укргазвидобування», яка входить в структуру НАК «Нафтогаз України», розпочала буріння нової розвідувальної газової свердловини на заході України.

Про це 2 серпня на своїй Facebook-сторінці повідомив голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко.

«Вчора ми почали буріння нової розвідувальної свердловини, теж на заході України. У разі її успішного спорудження, очікуваний приріст запасів вуглеводнів становитиме 150 млн куб. м газу», - написав він.

Також він зазначив, що днями «Укргазвидобування» запустила в роботу нову дотискуючу компресорну станцію, теж на заході України.

«Вона допоможе видобувати більше газу, покращить його якість і допоможе забезпечити надійну роботу всього комплексу для безперебійного постачання палива в опалювальний сезон. Газ на ДКС надходитиме із понад 20 свердловин. Робота нової станції дасть змогу отримувати додатковий газ за рахунок мінімізації технологічних втрат. Цей проект частково профінансували наші міжнародні партнери, почалася будівництво задовго до початку війни, але запрацювала ДКС саме зараз, в розпал бойових дій», - додав Вітренко.

Щодо динаміки видобутку газу, Вітренко зазначив наступне: «Зараз ми починаємо стабілізувати видобуток, у нас знизилися темпи падіння. В ідеальному варіанті ми сподіваємося вже з 2022 почати його нарощувати».