Наш старый сайт

«Укргідроенерго» скоригувало торгову стратегію для дотримання екологічних норм в умовах маловоддя

«Укргідроенерго» скоригувало торгову стратегію для дотримання екологічних норм в умовах маловоддя

01.08.2022

 ПрАТ «Укргідроенерго» скоригувало торгову стратегію продажу електроенергії для забезпечення санітарних попусків води з Дністровського водосховища в умовах рекордно низького притоку води в цю водойму.

Про це 1 серпня повідомив прес-центр компанії.

«У зв’язку з природними явищами засухи та маловоддя, компанією було скориговано стратегію торгівлі, оскільки найважливішим є забезпечення санітарного попуску та економія водних ресурсів», - прокоментував ситуацію Богдан Сухецький, заступник генерального директора з комерційної діяльності.

За інформацією «Укргідрометцентра», за 28 днів липня цього року приплив до Дністровського водосховища дорівнював 64 куб м на секунду, що становить лише 19 % місячної норми та 99 % забезпеченості. І це найменше середнє значення припливу води у липні за весь період експлуатації Дністровського водосховища, починаючи з 1985 р.

Мала водність призвела до того, що у липні місяці поточного року виробіток електроенергії на Дністровській ГЕС зменшився на 43% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Незважаючи на це, з метою забезпечення компенсуючих попусків води в нижній б’єф Дністровського водосховища на рівні не менше 110 м3/с, «Укргідроенерго» формувало свою відповідну торгівельну стратегію на ринку е/е