Про це повідомив голова правління «Нафтогазу» Олексій Чернишов.
За інформацією «Нафтогазу», темпи зростання видобутку газу тримаються на рівні понад 7% у порівнянні з аналогічним періодом 2023р.
«Компанії Групи збільшують газовидобуток через запуск нових високопродуктивних свердловин, впровадження нових технологій та ефективну роботу зі старим фондом. Планові показники перевищено на 2%. Робота не припиняється не тільки у центральних і західних областях, а й у східних – попри всі воєнні виклики», – зазначив очільник «Нафтогазу» Олексій Чернишов.




