Повідомляє пресслужба «Нафтогазу». Компанії збільшили видобуток газу на понад 7% у порівнянні з минулим роком.
За інформацією «Нафтогазу», показники видобутку природного газу наразі перевищують операційний план більш ніж на 2%.
«Ми не відмовляємось від своєї мети – перейти на використання газу виключно вітчизняного видобутку для потреб українців. Фахівці Укргазвидобування ввели в експлуатацію 52 свердловини. З них 17 – високодебітні, дають понад 100 тис. куб м газу щодоби. Дякую команді за ефективну роботу», – зауважив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.




