+38 (044) 425-55-56

За 8-14 червня імпортери електроенергії використали для імпорту 81% від розподіленого перетину

За 8-14 червня імпортери електроенергії використали для імпорту 81% від розподіленого перетину

19.06.2024 07:01

За 8-14 червня імпортери електроенергії фактично використали 81% від розподіленої пропускної спроможності міждержавного перетину.

Про це свідчать розрахунки, опубліковані у випуску ExPro Electricity Weekly за попередній тиждень.

Компанії за 8-14 червня фактично імпортували понад 197 тис. МВт-год, в той час як обсяг зарезервованого перетину склав понад 245 тис. МВт-год.

За розрахунками ExPro Electricity, найвищий рівень використання зарезервованого перетину протягом зазначеного періоду був на годину «вечірнього піку» - в середньому 94%, що на 3 в.п. більше за показник на 1-7 червня. Найнижчий рівень - на «денні» години (11-17) - 71%.

З початку червня середній обсяг імпорту електроенергії за добу зріс до 28 тис. МВт-год