+38 (044) 425-55-56

За добу ДТЕК зміг відновити електроживлення понад 15 тисяч родин в Донецькій області

11.08.2022 00:00

За 10 серпня аварійно-ремонтні бригадам ДТЕК Донецькі електромережі отримали дозвіл від військових та усунули ряд відключень мереж, знеструмлених через обстріли.

Повністю чи частково вдалося заживити 5 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом понад 15 тисяч родин.

Протягом доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електроживлення 5 населених пунктів. Таким чином у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах знову заживлені 15 390 родин.

Левова частка відновлень – у Торецькій громаді, яка частково була без світла 2 дні через безперервні обстріли. Тут заживлені понад 14 тисяч домогосподарств. Енергетикам знову і знову з дозволу військових вдається відновлювати тут світло чи не щоденно. Страждають від наслідків бойових дій й інші громади регіону. Зокрема вчора фахівці енергокомпанії змогли також попрацювати у Слов’янській, Авдіївській, Селидівській, Мар’їнській громадах.

Бойові дії тривають та продовжують руйнувати мережі та обладнання. Найскладнішими напрямками лишаються Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Наразі без електропостачання залишаються 92 населених пункти на території Донецької області, де енергетики мають змогу працювати. Фахівці енергокомпанії обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.    

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 169 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.