Наш старый сайт

За липень ДТЕК відновив електропостачання майже 458 тисяч родин у 522 населених пунктах Донеччини, знеструмлених через обстріли

За липень ДТЕК відновив електропостачання майже 458 тисяч родин у 522 населених пунктах Донеччини, знеструмлених через обстріли

01.08.2022

За місяць аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі змогли повернули електроживлення до 522 населених пунктів Донецького регіону.

Загалом відновлене електропостачання майже 458 тисяч родин. Енергетики ремонтують лінії та обладнання знову і знову, щойно це стає можливим.

Попри бойові дії протягом липня з дозволу військових фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити електропостачання 522 населених пунктів Донецького регіону. Знову зі світлом – 457 833 родини у районах, що постійно знеструмлюються через обстріли.

У тому числі минулого тижня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі дісталися ряду пошкоджень мереж, що дало змогу відновили електроживлення жителям 150 населених пунктів. А це понад 163 тисячі родин у Краматорському, Покровському, Бахмутському та Волноваському районах.

Протягом минулого місяця бойові дії на Донеччині залишалися вкрай активними. Тривали масовані обстріли з усіх наявних на фронті видів озброєнь. Так само продовжувалася руйнація електроінфраструктури регіону. Наразі без світла – 334 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 159 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Енергетики ДТЕК Донецькі електромережі разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших харчових продуктів та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати країну у складних умовах.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.